O Winnicy Radości

 

Winnica Radości to e-wspólnota, do której chcę cię dziś zaprosić.

Naszym celem jest trwanie w bliskiej relacji z Jezusem, bo z tej relacji czerpiemy radość w pełni (J 15,11) i w tej relacji poznajemy siebie. Naszą misją jest nieść radość, a hasłem i pozdrowieniem są słowa archanioła Rafała: "Niech cię spotka wiele radości!" (Tb 5,10).

Winnica Radości to z jednej strony zespół osób, który codziennie modli się za ciebie oraz ofiaruje Eucharystię (przeczytaj świadectwa); ale to również grupa ludzi (subskrybentów), którzy pragną odnaleźć radość, prawdę, rozwijać się, zmieniać myślenie i rozwiązywać swoje problemy z Bogiem. Dzieje się to poprzez nieustanną modlitwę oraz słowo na blogu, w książce, w mediach społecznościowych, a także modlitwę wstawienniczą on-line.

Jeśli pragniesz dołączyć do zespołu modlitewnego, to napisz (kontakt@winnicaradosci.pl); a jeśli pragniesz się umacniać w radości i wierze, to zapisz się do newsletteru (zero spamów, same konkrety); polub nas, obserwuj oraz subskrybuj kanał. Spotkajmy się również na żywo.

Zachęcamy cię również do włączenia się w nagraną przez nas Litanię za wstawiennictwem św. Filipa Neri.

Od niedawna prowadzimy modlitwę wstawienniczą on-line :) Jeśli pragniesz z niej skorzystać, umów się na termin - kontakt@winnicaradosci.pl.

Patronką Winnicy Radości jest Maryja, którą bardzo kochamy. Patronem jest św. Filip Neri, który był jednym z największych charyzmatyków Kościoła, stygmatykiem Ducha Świętego i najbardziej radosnym świętym.

Niech cię spotka wiele radości!